دوربین دام

دوربین IP دام هایک ویژن مدل DS-2CD2143G0-IS 

دوربین  DS-2CD2143G0-I ، دام زیبای ۴ مگا پیکسل هایک ویژن با لنز ثابت و قابلیت WDR جهت تصویر برداریاز فضاهای با نور های چندگانه مانند مبادی ورودی مناسب ترین انتخاب است. این دوربین توانایی تصویر برداری باکیفیت از فضاهای داخلی مانند راهرو های طولانی ، پارکینگ ها و سالن های بزرگ را دارد. قابلیت دید در شب ۳۰متری ، مقاومت در برابر ضربه ، حذف نویز دیجیتال درشب بصورت سه بعدی ، محفظه ضد آب و ضد گرد و غبار ، ارسال سه استریم مجزا و دارا بودن فیلتر مکانیکی حذف نور مادون قرمز از ویژگی های این دوربین دام هایک ویژن می باشد.

Untitled 4jgvg 1 300x300 - دوربین IP دام هایک ویژن مدل DS-2CD2143G0-IS 

دوربین IP دام هایک ویژن مدل DS-2CD2143G0-IS

در ادامه برخی ویژگی های مهم دوربین DS-2CD2143G0-I هایک ویژن را مشاهده می کنید :

  • قابلیت WDR

یکی از مهمترین ویژگی های این دوربین امکان تصویر برداری مطلوب از چهره افراد در  فضاهایی است که چند نور مختلف وجود دارد، فضاهایی مانند روبروی درب ورودی یا پنجره از این نمونه هستند. ۱۲۰ دسی بل WDR دوربین DS-2CD2142FWD-I باعث می شود تا تصویر افراد و صحنه های مختلف را با مناسب ترین وضوح تصویر برداری کند.

  • سیستم کد گذاری ابداعی H.264+، H.265 و H.265+

سیستم فشرده سازی جدید استفاده شده در این دوربین باعث می شود تا تصاویر دوربین با حداق پهنای باند و حجم بر روی هارد ذخیره شود و این موضوع با حفظ کیفیت تصویر دوربین به وقوع می پیوندد که امری بسیار مهم به حساب می آید .

  • ضبط بر روی حافظه SD و تکنولوژی ANR

دوربین DS-2CD2143G0-I امکان ضبط تصاویر بر روی کارت حافظه SD با ظرفیت حداکثر ۱۲۸ گیگابایت را دارد و همچنین کاربران می توانند از این دوربین در سناریوی ANR  ( ضبط در صورت قطع ارتباط بین دوربین و NVR بر روی حافظه SD کارت ) استفاده کنند.

  • ارسال سه استریم

دوربین DS-2CD2143G0-I بطور همزمان سه استریم مجزا ارسال می کند که استریم اصلی جهت ضبط بر روی دستگاه NVR ، استریم دوم جهت انتقال تصویر و استریم سوم جهت نمایش بر روی تجهیزات نمایش دهنده مانند ویدیو وال استفاده می شود .

  • پشتیبانی از دو الگوریتم آنالیز رفتاری

دوربین دام هایک ویژن مدل DS-2CD2143G0-I از دو مدل آنالیز تصویر ، تشخیص ورود به منطقه ی از پیش تعریف شده و تشخیص عبور از خط فرضی پشتیبانی می کند که از آن می توان جهت طراحی سناریو های مختلف استفاده نمود .

منبع : سایت هایک ویژن